انتخاب رشته اینترنتی
           انتخاب رشته دات کام
تخصصی ترین مرکز انتخاب رشته کنکور
نحوه اعتراض به نتایج کنکور سراسری 1399

نحوه اعتراض به نتایج کنکور سراسری ۱۳۹۹

بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری ۱۳۹۹ ، سازمان سنجش و آموزش کشور، نحوه اعتراض به نتایج کنکور سراسری ۱۳۹۹ را اعلام کرد .

آن دسته از داوطلبانی که پس از اعلام نتیجه خود ، نسبت به عدم قبولی در رشته مورد نظر یا قبولی در رشته ای که انتظارش نداشته ا ند ،اعتراض دارند ، مقاله زیر را از دست ندهند .

لازم به ذکر است که به علت شیوع ویروس کرونا ،چگونگی اعتراض به نتایج کنکور سراسری ۱۳۹۹ نیز تحت تاثیر این شرایط قرار گرفته است و منحصرا به صورت اینترنتی انجام می گردد .

در ادامه با ما همراه باشید تا از جزئیات نحوه اعتراض کنکور ۹۹ ، آگاهی یابید .

اطلاعیه سازمان سنجش درباره نحوه اعتراض به نتایج کنکور سراسری ۱۳۹۹

در ادامه اطلاعیه سازمان سنجش را درباره ی زمان اعتراض و چگونگی اعتراض به نتایج کنکور سراسری ۱۳۹۹ ، اعلام خواهیم کرد .

زمان نحوه اعتراض به نتایج کنکور سراسری ۱۳۹۹

پذیرفته شدگانی که مدعی هستند در انتخاب رشته خود مرتکب اشتباه شده اند و تقاضای بررسی کدرشته اولویت بعدی در فرم انتخاب رشته و یا مجوز شرکت در آزمون سال آینده (برای قبولین رشته های دوره روزانه) را دارند .

می بایست پس از انتشار کارنامه نتایج نهایی (در تاریخ ۹۹/۰۸/۱۵) تقاضای خود را منحصراً بصورت اینترنتی از طریق سیستم پاسخگویی در درگاه اطلاع رسانی این سازمان «با موضوع بررسی اشتباه در انتخاب رشته و تقاضای اولویت بعدی» حداکثر تا تاریخ ۹۹/۰۸/۲۳ به این سازمان ارسال نمایند.

تقاضاهایی که برای طرح این موضوع از سایر روشها و بعد از تاریخ ۹۹/۰۸/۲۳ به این سازمان واصل گردد قابل بررسی و پاسخگویی نخواهد بود. بدیهی است صرفاً مواردی که اشتباه در انتخاب رشته تشخیص داده شود مورد بررسی قرار می گیرد و در سایر موارد لازم است بعد از ثبت نام در کد رشته اعلام شده در دانشگاه یا موسسه محل قبولی از طریق آئین نامه مربوطه اقدام نمایند.

نحوه اعتراض به نتایج کنکور سراسری ۱۳۹۹

باتوجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظورجلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواستها به صورت الکترونیکی، متقاضیان در صورت داشتن هر گونه سوال و یا اعتراض به مندرجات کارنامه نتایج نهایی می توانندحداکثر تا تاریخ ۹۹/۰۸/۲۳ به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس http://darkhast.sanjesh.org مراجعه و درخواست خود را به همراه مستندات لازم ثبت نمایند.

پس از ثبت درخواست، برای متقاضی شماره نامه و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه ارسال می شود.

متقاضیان می توانند پس از دریافت شماره و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه، به پرتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به آدرس http://rahgiri.sanjesh.org وارد و از آخرین وضعیت درخواست خود مطلع شوند. به مواردی که از طریق دیگری و یا بعد از تاریخ ۹۹/۰۸/۲۳ واصل شود به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

ضمناً متقاضیان در صورت لزوم می توانند سوال یا سوالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور و یا در روزها و ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳-۰۲۱  مطرح نمایند.

مشاوره نحوه اعتراض به نتایج کنکور سراسری ۱۳۹۹

چنانچه در مورد چگونگی اعتراض به نتایج کنکور سراسری ۱۳۹۹، با سوال و پرسشی مواجه شدید ، می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی ما :

۱- شماره تماس دفتررسمی تیم مشاوره انتخاب رشته دات کام : ۰۲۱۴۴۵۱۱۰۵۳

۲- صفحه مجازی تیم مشاوره انتخاب رشته دات کام : entekhabreshteh.official@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *