انتخاب رشته اینترنتی
           انتخاب رشته دات کام
تخصصی ترین مرکز انتخاب رشته کنکور
عدم تمدید برگزاری کنکور نظام قدیم در کنکور 1400

عدم تمدید برگزاری کنکور نظام قدیم در کنکور ۱۴۰۰

فهرست مطالب

اگر داوطلب کنکور نظام قدیم هستید و می خواهید تکلیف عدم تمدید برگزاری کنکور نظام قدیم در کنکور ۱۴۰۰ را بدانید مقاله زیر را از دست ندهید .

این روزها خبر از برگزاری مجدد کنکور نظام قدیم در کنکور ۱۴۰۰ به گوش می رسد . آیا این خبرها واقعیت دارند ؟ آیا هنوز هم برای داوطبان کنکور نظام قدیم امیدی وجود دارد ؟ آیا باز هم کنکور ۱۴۰۰ ، با شرکت دو گروه ازمایشی برگزار خواهد شد ؟

در این مقاله با ما همراه باشید تا پاسخ این سوالات را بیابیم و هرگونه ابهامات درمورد برگزاری کنکور ۱۴۰۰ را در اختیار شما قرار دهیم .

عدم تمدید برگزاری کنکور نظام قدیم در کنکور ۱۴۰۰

همانطور که گفته شد خبرهایی از برگزاری مجدد کنکور نظام قدیم در سال ۱۴۰۰ به گوش می رسد .

سازمان سنجش وآموزش کشور طی اطلاعیه ای از برگزاری جلسه ای فوق العاده در مورد بحث و بررسی و کارشناسی دقیق تر در رابطه با این موضوع خبر داد .

اطلاعیع سازمان سنجش را می توانید در قسمت بعدی مطالعه کنید .

اطلاعیه سازمان سنجش درباره عدم تمدید برگزاری کنکور نظام قدیم در کنکور ۱۴۰۰

بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ می‌رساند:

بنا به درخواست تعدادی از اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس محترم شورای اسلامی مبنی بر بررسی امکان تمدید کنکور نظام قدیم و انجام سنجش با دو آزمون جداگانه (دو مجموعه سوال براساس دروس نظام قدیم و نظام جدید) در سال ۱۴۰۰،

موضوع درجلسه فوق العاده شورای سنجش و پذیرش دانشجو در مورخ ۲۰/۸/۹۹ مورد بحث و بررسی کارشناسی دقیق قرار گرفت و مصوبه جلسه ۲۴ شورای مذکور مورخ ۲۲/۷/۹۹ مجدداً مورد تائید و مقرر گردید

نتیجه این بود : آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ و بعد از آن، صرفا بر مبنای دروس نظام آموزشی جدید ۳-۳-۶ برگزار ‌شود

نحوه برگزاری کنکور نظام قدیم در کنکور ۱۴۰۰

در کنکور سراسری ۱۴۰۰ کنکور نظام قدیم برگزار نخواهد شد و آزمون مذکور صرفا بر مبنای دروس نظام آموزشی نظام جدید یا همان نظام اموزشی ۶-۳-۳ برگزار خواهد شد.

بنابراین آن دسته از دانش آموزان و داوطلبان علاقه مند به شرکت در کنکور سراسری ۱۴۰۰ که دیپلم نظام قدیم دارند ، می بایست در گروه ازمایشی نظام جدید کنکور خود را بدهند .

از طرفی این دسته از داوطلبان می بایست دروس مربوط به نظام آموزشی ۶-۳-۳ (نظام جدید) را برای آمادگی خود مبنی بر شرکت در کنکور سراسری مطالعه کنند .

مشاوره تمدید برگزاری کنکور نظام قدیم در کنکور ۱۴۰۰

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه ، می توانید سوالات و ابهامات خود را با ما درمیان بگذارید و با مشاوران خبره ما در تیم انتخاب رشته دات کام در اتباط باشید .

راه های ارتباطی ما

4 پاسخ

  1. سلام من دانش آموز نظام قدیم هستم با توجه به اینکه کنکور ۱۴۰۰ نظام جدید برگزار می شه اگر من الان شروع به خوندن کنم می تونم خودمو به کنکور ۱۴۰۰ برسونم ؟

  2. سلام الان که کنکور ۱۴۰۰ به صورت نظام جدید برگزار میشه ما نظام قدیمی ها باید چیکار کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر نوشته ها