انتخاب رشته اینترنتی
           انتخاب رشته دات کام
تخصصی ترین مرکز انتخاب رشته کنکور
شرایط مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور 99

شرایط مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹

فهرست مطالب

شرایط مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹ چیست ؟ در فرآیند مصاحبه چه می گذرد ؟ برای مصاحبه دانشگاه فرهنگیان چه مدارک و اطلاعاتی لازم است ؟

سازمان سنجش و آموزش کشور در ۱۳ مهر ماه سال جاری ، اسامی چند برابر ظرفیت رشته های دارای شرایط خاص در آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ را اعلام کرد .

همانطور که می دانید دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی نیز جز همین داشگاه ها هستند که پذیرش دانشجو در آن ها به صورت نیمه مترمز صورت میگرید و دارای شرایط خاص ، مصاحبه و گزینش می باشند .

اگر می خواهید با شرایط مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹ آشنا شوید و پاسخ سوالات خود را بگیرید مقاله زیر را از دست ندهید .

اعلام نتیجه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹

برای اطلاع از نتیجه خود میتوانید از لینک زیر اقدام کنید .در صورتی که جز پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت رشته های دارای شرایط خاص باشید نام دانشگاه مورد نظر را مشاهده خواهید کرد .

مشاهده ی نتایج اولیه رشته های نیمه متمرکز کنکور ۹۹

اطلاعیه سازمان سنجش درباره شرایط مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹

متقاضیانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی‏ شدگان چند برابر ظرفیت هریک از رشته‌های تحصیلی پردیس های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی‌- تهران (وابسته به وزارت آموزش و پرورش) اعلام گردیده، لازم است برای انجام مراحل مختلف مصاحبه اختصاصی و با در دست داشتن مدارک مورد نیاز و براساس برنامه زمانی و آدرس های اعلام شده اقدام کنند.

جدول زمانی مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹

زمان مصاحبه معرفی شدگان رشته های تحصیلی پردیس های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی به شرح زیراست :

شروع مصاحبه : سه شنبه ۹۹/۰۷/۱۵

پذیرفته شدگان باید این موضوع را در نظر داشته باشند که زمان دقیق انجام مصاحبه اختصاصی از متقاضیان معرفی شده، به وسیله اداره کل آموزش و پرورش محل اقامت و مرکز مجری مصاحبه، تعیین خواهد شد،

نکته مهم دیگری که باید به آن توجه داشت این است که معرفی‌شدگان موظف هستند که با مراجعه به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان اقامت خود، از زمان و مکان دقیق مصاحبه مطلع شوند. با توجه به شیوع بیماری کووید ۱۹ به متقاضیان توصیه می‌شود قبل از تاریخ ۹۹/۰۷/۱۵ از مکان و زمان دقیق  مصاحبه خود مطلع شوند.

آدرس مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹

برای دریافت آدرس محل مصاحبه خود فایل زیر را دانلود کنید .

شرایط مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹

درصورتی که نام شما جز پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی باشد می بایست نکات زیر را در نظر داشته باشید و بهآ« عمل کنید .

اهم نکات ، برای آشنایی با شرایط مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹ ، به شرح ذیل است :

 •  حضور نیافتن در مهلت مقرر برای انجام مصاحبه و سایر مراحل گزینش آن به هر دلیل ، به منزله انصراف از تحصیل در رشته های مورد نیاز آموزش و پرورش در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی خواهد بودد و مسئولیت آن  نیز صرفاً به عهده متقاضی خواهد بود .
 • انجام مصاحبه اختصاصی و بررسی صلاحیت های عمومی معرفی شدگان به آموزش و پرورش، با رعایت دقیق مفاد دستورالعمل کنترل و مراقبت کرونا ویروس ۱۹ و فاصله گذاری اجتماعی  خواهد بود که به مراکز مجری مصاحبه ابلاغ شدهاست. به متقاضیان توصیه می شود ضمن همراه داشتن مواد ضد عفونی کننده و زدن ماسک درتمام مراحل  انجام مصاحبه و گزینش، نکات بهداشتی را نیز  به طور کامل و به دقت رعایت نمایند.
 •  معرفی شدگانی که مبتلا به ویروس کرونا شده اند و درحالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری می باشند به شرطی که درطول مدت  انجام مصاحبه، مدارک و مستندات پزشکی  آنان، توسط والدین متقاضی و یا وکیل قانونی به اداره کل آموزش وپرورش استان معرفی شده، ارائه شود، مصاحبه از این گونه متقاضیان، حداکثر با گذشت یک ماه از آخرین روز مصاحبه و درصورت تأیید سلامت وی توسط پزشک معتمد آموزش وپرورش، در همان استان صورت خواهد گرفت. در راستای صیانت از حقوق سایر متقاضیان آزمون، بعد از انقضای مهلت مقرر،اقدامی میسر نخواهدبود. 

شرایط و ضوابط مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹

ادامه ی مهمترین شرایط مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹ را بخوانید :

 •  متقاضیانی که صلاحیت‌های تخصصی و یا عمومی آنان مورد تأیید آموزش‌ و پرورش قرار نمی‌گیرد از فرآیند گزینش نهایی برای دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی حذف خواهند شد.
 •   در کلاس­هایی که به حدنصاب لازم (حداقل ۲۰ نفر) برای تشکیل در پردیس محل قبولی نرسد، سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان به تشخیص خود نسبت به جابجایی پذیرفته­ شدگان در سطح پردیس­های کشور اقدام خواهد نمود. پذیرفته ­شدگان حق هیچگونه اعتراضی را نخواهند داشت، در غیر اینصورت قبولی آنان “کان لم یکن” تلقی خواهد شد .
 •  چنان چه فردی با ارائه اطلاعات نادرست پذیرفته شود و یا متعاقب آن مشخص گردد که شرایط لازم را نداشته است، در هر مرحله از ثبت ‌نام، تحصیل و یا استخدام قطعی، قبولی وی لغو می­گردد و حسب مورد مکلف به پرداخت خسارت­های ناشی از آن خواهد بود.

مراحل مصاحبه اختصاصی دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹

مراحل و شرایط مصاحبه اختصاصی دانشگاه فرهنگیان کنکور 99
مراحل و شرایط مصاحبه اختصاصی دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹

مدارک و شرایط مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹

 • ابتدا فرم زیر را دانلود کنید و نسبت به پرینت و تکمیل ان اقدام کنید
 • پس از تهیه نسخه پرینت فرم اطلاعات فردی ، نسبت به تکمیل دقیق آن اقدام کنید و و همراه با دو قطعه عکس و تصویر صفحات شناسنامه و کارت ملی ، حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت از تاریخ انتشار اسامی در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش، به وسیله پست پیشتاز به هسته گزینش آموزش و پرورش استان محل اقامت ارسال کنید .

فایل پی دی اف آدرس محل هسته گزینش آموزش و پرورش استان محل اقامت را می توانید درهمین نوشته دانلود کنید .

 • لازم است در تکمیل فرم اطلاعات فردی دقت کافی را داشته باشید. بدیهی ­است مسئولیت هرگونه نقص و … در تکمیل فرم به عهده متقاضی خواهد بود. 
 • عدم تکمیل فرم اطلاعات و یا عدم ارسال به موقع آن به هسته گزینش آموزش و پرورش استان بومی، به منزله انصراف از تحصیل در دانشگاه‌های مذکور بوده و برابر مقررات تصمیم مقتضی اتخاذ خواهد شد.

لیست مدارک مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹

۱- اصل و تصویر مدارک (کارت ملی، شناسنامه ، دفترچه درمانی درصورت وجود- دیپلم ویا گواهی تأیید شده که معدل کل در آن قید شده است )
۲- یک قطعه عکس ۴ ×۳ که در سال جاری گرفته شده باشد (ترجیحاً عکسی که موقع ثبت­نام در آزمون از طریق پست الکترونیکی به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال شده است)
۳- نسخه ی تکمیل شده فرم اطلاعات فردی

شرایط عمومی و اختصاصی مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹

 • کسب نمره علمی کل ۶۵۰۰ و بالاتر در زیرگروه گروه آزمایشی مربوطه
 • داشتن حداقل معدل کل ۱۴ در دوره متوسطه­ ی دوم (معدل سه پایه اول، دوم و سوم)
 • برخورداری از سلامت کامل تن و روان و شرایط مناسب جسمانی برای حسن انجام وظیفه معلمی
 • داشتن حداکثر سن ۲۴ سال تمام در بدو ورود به دانشگاه (۱/۷/۱۳۷۵ به بعد)
 • قدرت بینایی: قدرت بینایی (قدرت دید هرچشم حداقل پنج دهم یا هردو چشم بدون عینک و لنز، (حداقل ده بیستم) و نداشتن کوررنگی و انحراف چشم)
 • پس از اصلاح با عینک و لنز، داشتن دید ۱۰/۱۰ هر چشم و داشتن دید حداقل ۲۰/۱۶ در دو چشم، الزامی می باشد
 • عدم تغییر شکل مادرزادی یا اکتسابی اندام ها
 • کراهت منظر ، سوختگی ، سوانح یا دیگر عوامل نمایان در بدن و صورت
 • عدم ابتلا به بیماری های مزمن وصعب الاعلاج : دیابت ، آسم بیماری قلبی ، تلاسمی ، لوسمی و ..
شرایط عمومی و اختصاصی مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور 99

کارت اعتباری مصاحبه اختصاصی دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹

هر یک از متقاضیان معرفی شده برای هزینه مصاحبه، می بایست ، مبلغ چهار صد و شصت هزار (۴۶۰.۰۰۰) ریال به حسابی که در زمان مصاحبه اختصاصی، توسط ستاد مصاحبه استان اعلام می‌گردد واریز نموده و اصل فیش واریزی را به مرکز مجری مصاحبه تحویل نمایند.

مشاوره برای شرایط مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری را در رابطه با شرایط مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹ , به دست آورید می توانید با مشاوران خبره ما در ارتباط باشید . همچنین با دنبال کردن صفحه مجای ما در اینستاگرام فیلم آموزشی مربوط به شرایط مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹ را تماشا کنید .

راه های ارتباطی ما :

۱- صفحه مجازی ما در اینتستاگرام به آدرس : entekhabreshteh.official@

۲- شماره تماس دفتر رسمی انتخاب رشته دات کام : ۰۲۱۴۴۵۱۱۰۵۳

در صورت داشتن هر گونه پرسش در رابطه با شرایط مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹ از طریق شماره تلفن ۰۲۱۴۴۵۱۱۰۵۳ با مشاوران ما در تماس باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر نوشته ها