انتخاب رشته اینترنتی
           انتخاب رشته دات کام
تخصصی ترین مرکز انتخاب رشته کنکور
زمان دقیق اعلام نتایج کنکور 99

زمان دقیق اعلام نتایج کنکور ۹۹

فهرست مطالب

پس از برگزاری کنکور سراسری ۹۹ با کش و قوس های فراوان ، دانش آموزان و داوطلبان کنکوری منتظر زمان دقیق اعلام نتایج کنکور ۹۹ هستند.

امسال با توجه به شرایط خاص کرونایی و به تعویق افتادن کنکور سراسری، برخی از داوطلبان ممکن است این سوال برایشان پیش بیاید که نتایج اولیه کنکور سراسری ۱۳۹۹ به چه صورت اعلام می شود؟

در این مقاله قصد داریم زمان دقیق اعلام نتایج اولیه و همچنین نتایج نهایی کنکور ۱۳۹۹ را در اختیارتان قرار دهیم و یک تقویم زمانی را از نحوه ی اعلام نتایج کنکور به شما ارائه دهیم.

در ادامه با ما همراه باشید تا از زمان اعلام نتایج کنکور ۹۹ آگاه شوید .

نتایج اولیه کنکور سراسری ۱۳۹۹ به چه صورت اعلام می شود؟

در سال های گذشته ، نتایج اولیه کنکور ، یک ماه پس از کنکور سراسری اعلام میشد.

در پاسخ به این سوال باید گفت : همانطور که هرساله زمان اعلام نتایج کنکور یک ماه پس از کنکور سراسری است ، امسال نیز رویه به همین صورت خواهد بود.

شما عزیزان می توانید برای آگاهی از دقیق ترین زمان اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۹ ، با مشاوران ما از طریق شماره تلفن ۰۲۱۴۴۵۱۱۰۵۳ تماس حاصل فرمایید.

زمان دقیق اعلام نتایج اولیه کنکور ۹۹

از آنجایی که کنکور سراسری ۹۹ با شرایط خاصی برگزار شد و حدود یک ماه دیرتر از سال های گذشته برگزار گردید . به احتمال زیاد زمان اعلام نتایج کنکور امسال نیز با تاخیری یک ماهه نسبت به سال های پیش خواهد بود.

با توجه به اینکه کنکور سراسری ۱۳۹۹ در روز های ۲۹ ، ۳۰ و ۳۱ مرداد و همچنین ۱ام شهریورماه برگراز شد ، زمان اعلام نتایج کنکور ۹۹ نیز یک ماه پس از این تاریخ یعنی در هفته ی اول مهر خواهد بود.

زمان دقیق اعلام نتایج اولیه کنکور 99
زمان دقیق اعلام نتایج اولیه کنکور ۹۹

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور ۹۹ از سوی سازمان سنجش

هرچند که زمان اعلام نتایج کنکور ۹۹ از سوی سازمان سنجش به صورت حدودی هفته ی اول مهر اعلام شده است، اما ما هرگونه خبر قطعی راجع به دقیق ترین زمان اعلام نتایج اولیه و همچنین نتایج نهایی کنکورسراسری ۱۳۹۹ را در همین مقاله در اختیارتان قرار خواهیم داد.

زمان دقیق اعلام نتایج کنکور تجربی

کنکور تجربی در روز جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ برگزار شد و همانند سال های گذشته ، این گروه آزمایشی بیشترین تعداد داوطلبان را به خود اختصاص داد.

طبیعی است که داوطلبان گروه تجربی پس از برگزاری کنکور ، به دنبال زمان دقیق اعلام نتایج کنکور تجربی باشند.

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۱۳۹۹ برای داوطلبان گروه های آزمایشی تجربی و دیگر گروه های آزمایشی (ریاضی ، انسانی ، هنر و زبان ) هفته ی اول مهر خواهد بود.

نحوه مشاهده نتایج اولیه کنکور ۹۹

هر نوع فرآیندی در روند کنکور سراسری از سایت رسمی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org به اطلاع شما داوطلبان عزیز می رسد .

برای مشاهده ی نتایج اولیه کنکور ۹۹ ، در زمان مقرر ، به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و نتایج اولیه و کارنامه ی خود را مشاهده کنید.

شما عزیزان میتوانید هرگونه خبر قطعی و جدید ، در رابطه با اعلام زمان نتایج کنکور ۹۹ را در سایت انتخاب رشته دات کام و همچنین در صفحه ی مجازی ما در اینستاگرام دریافت کنید

همچنین پس از اعلام نتایج و آگاهی از رتبه خود ، به منظور انتخاب رشته ی ، میتوانید با مشاوران خبره ی از طریق شماره تلفن ۰۲۱۴۴۵۱۱۰۵۳ در ارتباط باشید.

زمان دقیق اعلام نتایج نهایی کنکور ۹۹

پس از اعلام نتایج اولیه کنکور و انتخاب رشته از سوی داوطلبان ، نوبت به اعلام نتایج نهایی کنکور می شود.

همانطور که قبلا هم گفته شد ، کنکور سراسری ۹۹ با شرایط خاصی برگزار شد و از لحاظ تقویم زمانی با کنکور سال های اخیر تفاوت محسوسی داشت .

برای این مرحله ی از فرایند کنکور سراسری نیر زمان دقیق و مشخصی در دست نیست و یک بازه ی زمانی حدودی برای آن مشخص شده است

اما با توجه به شرایط موجود و تاخیر پیش آمده در زمان برگزاری کنکور سراسری، نمی توان زمان دقیقی را برای اعلام نتایج نهایی این آزمون مشخص نمود .

برای آگاهی از زمان اعلام نتایج کنکور ۹۹ و همچنین نتایج انتخاب رشته ی خود با ما در تماس باشید و صفحات مجازی مارا با آدرس entekhabreshteh.official@ دنبال کنید .

زمان دقیق اعلام نتایج نهایی کنکور ۹۹ از سوی سازمان سنجش:

بنابر گفته ی سخنگوی سازمان سنجش و آموزش کشور : زمان دقیق اعلام نتایج نهایی کنکور ۹۹ ، هفته ی آخر مهرماه یا هفته ی اول آبان ماه خواهد بود .

تقویم زمانی اعلام نتایج کنکور ۹۹

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور ۱۳۹۹هفته ی اول مهر ماه
زمان اعلام نتایج نهایی کنکور ۱۳۹۹هفته ی آخر مهر ماه یا هفته ی اول آبان ماه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر نوشته ها