انتخاب رشته اینترنتی
           انتخاب رشته دات کام
تخصصی ترین مرکز انتخاب رشته کنکور
تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور 1399

تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور ۱۳۹۹

فهرست مطالب

سازمان سنجش و آموزش کشور طی اطلاعیه ای در روز یکشنبه مورخ ۱۳۹/۰۷/۰۵ از تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور ۱۳۹۹ خبر داد .

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره ی تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور ۱۳۹۹ وهمچنین اعلام رشته‌های جدید و اصلاحات مربوط به دفترچه راهنمای انتخاب رشته را در مقاله زیر بخوانید .

اطلاعیه سازمان سنجش درباره تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور ۹۹

پیرو انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ ، مهلت انتخاب رشته کنکور ۹۹ تمدید شد .
بدین‌ وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ ، می‌رساند که به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تاریخ (۹۹/۰۷/۰۵) برای انتخاب رشته اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که متقاضیان بتوانند تا پایان روز دوشنبه مورخ ۹۹/۰۷/۰۷  نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

بنابراین تاریخ نهایی تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور ۹۹ تا پایان روز دوشنبه مورخ ۹۹/۰۷/۰۷ خواهد بود .

آخرین مهلت انتخاب رشته کنکور ۹۹

فاطمه زرین آمیزی  سخنگوی سازمان سنجش و آموزش کشور در گفت و گویی با خبرگزازی مهر اعلام داشت : مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ که از تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ در سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد وتا پاین روز ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ به پایان می رسید ، به منظور ارائه فرصت به داوطلبان این مهلت تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ تمدید شده است .

 لذا برای  کلیه متقاضیان ، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته،‌ مندرجات اطلاعیه مورخ ۹۹/۰۷/۰۲ و این اطلاعیه، به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت کدرشته محل‌های انتخابی در آزمون مذکور اقدام نمایند.

آخرین مهلت انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی کنکور ۹۹

سازمان سنجش و اموزش کشور آخرین مهلت تمدید انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹ را در کد رشته محل های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی را اعلام نمود .

جدول زمانبندی پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی کنکور ۹۹

موضوعتاریخ
اطلاع رسانی سازمان سنجش و آموزش کشور۱۳۹۹/۵/۱
آغاز ثبت نام انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی۱۳۹۹/۵/۵
پایان ثبت نام انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی۱۳۹۹/۶/۱
مهلت تمدید۱۳۹۹/۷/۷

ویرایش انتخاب رشته کنکور ۹۹

سازمان سنجش اعلام کرد : آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به انتخاب کد رشته محل‌های تحصیلی اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ ، نسبت به مشاهده و ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام نمایند .

امکان تمدید مجدد مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۳۹۹

با توجه به فشردگی زمانی در سایر فرآیندهای آزمون سراسری ۱۳۹۹، مهلت اعلام شده از سوی سازمان سنجش به هیچ وجه قابل تمدید مجدد نمی‌باشد  . لذا ضرورت دارد داوطلبان در زمان تعیین شده نسبت به انتخاب رشته و یا ویرایش رشته‌های انتخابی خود اقدام نمایند .

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ۹۹

مشاهده و دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ۹۹

برای دریافت اطلاعات بیشتر دراین زمینه ، با شماره تلفن ۰۲۱۴۴۵۱۱۰۵۳ در تماس باشید و صفحات مجازی ما را با آدرس entekhabreshteh.official@ دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر نوشته ها