انتخاب رشته اینترنتی
           انتخاب رشته دات کام
تخصصی ترین مرکز انتخاب رشته کنکور
انتخاب رشته کنکور 99 با وجود کرونا

انتخاب رشته کنکور ۹۹ با وجود کرونا

فهرست مطالب

آیا انتخاب رشته کنکور ۹۹ با وجود کرونا با تعویق روبرو خواهد بود؟

امسال با وجود کرونا، کنکور ۹۹ به تعویق افتاد و زمان زیادی به زمانبندی داوطلبان کنکور اضافه شد، انتظار میرود نتایج و رتبه های خوبی را کسب کنند چراکه زمان بسیاری برای خواندن و جمع بندی دروس داشته اند و چون شرایط برابر بوده ، در چنین شرایطی تعداد قبولی ها و رتبه های اکثریت بالا میرود چیزی که سرنوشت ساز و نتیجه بخش خواهد داشتن انتخاب رشته صحیح و تخصصی است.

با وجود ویروس کووید ۱۹ قطعا باید پروتکل های بهداشتی رعایت شود و طبق گفته سخنگوی سازمان سنجش تمام مراقبت های بهداشتی در جلسه کنکور رعایت خواهد شد ، در مورد اعلام نتایج پیش بینی میشود که اعلام نتایج دو هفته تا یک ماه بعد از کنکور و انتخاب رشته تقریبا یک ماه بعد از اعلام نتایج شروع میشود ، در سالهای گذشته که برای انتخاب رشته کسانی که نمیخواستند خودشان انتخاب رشته را انجام دهند به صورت حضوری و همراه با مشاور کنکور اقدام به انتخاب رشته میکردند .

به دلیل شیوع و ازدیاد ویروس کرونا در این شرایط علاوه بر انتخاب رشته حضوری ، انتخاب رشته غیرحضوری نیز از راه های امن و سلامت انتخاب رشته است که سلامتی فرد و خانواده به خطر نمی افتد .

انتخاب رشته غیرحضوری کنکور ۹۹

انتخاب رشته کنکور ۹۹ با وجود کرونا به صورت غیر حضوری و تلفنی به این صورت است که شما با ما تماس گرفته و طبق تصویر زیر انتخاب رشته انجام دهید .

انتخاب رشته غیر حضوری
انتخاب رشته غیر حضوری

برای انتخاب رشته در مرکز مشاوره انتخاب رشته دات کام پس از ثبت فرم درخواست انتخاب رشته کارشناس مربوطه با شما تماس خواهد گرفت و پس از دریافت اطلاعات شما،اقدام به انتخاب رشته با توجه به علایق شما خواهند نمود.

راه های ارتباطی ما

شماره تماس دفتر رسمی تیم مشاوره انتخاب رشته دات کام : ۰۲۱۴۴۵۱۱۰۵۳

صفحه مجازی تیم مشاوره انتخاب رشته دات کام : entekhabreshteh.official@

6 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر نوشته ها