انتخاب رشته اینترنتی
           انتخاب رشته دات کام
تخصصی ترین مرکز انتخاب رشته کنکور
انتخاب رشته آنلاین

انتخاب رشته آنلاین رایگان

فهرست مطالب

با توجه به شیوع بیماری کرونا و سرعت انتشار بالای این ویروس بهترین راه برای کنکوری هایی که میخواهند انتخاب رشته موفق داشته باشند این است که انتخاب رشته را به صورت غیرحضوری و آنلاین انجام دهند ، انتخاب رشته آنلاین در صورتی برای داوطلب کارآمد است که قبولی در رشته ای که میخواهد در آن تحصیل کند برایش حائز اهمیت باشد و سلامتی خود فرد و اطرافیانش برایش مهم باشد .

انتخاب رشته آنلاین چجوریه؟

انتخاب رشته آنلاین به اینصورت است که شما وارد سایت انتخاب رشته میشوید و در بالای صفحه گزینه‌ی در خواست انتخاب رشته را انتخاب میکند و سپس طبق مراحل گفته شده در آن بخش مراحل را طی میکنید که به این صورت است :

مرحله اول :

ثبت فرم درخواست

مرحله دوم :

تماس کارشناس با شما

مرحله سوم :

شروع مشاوره انتخاب رشته و انتخاب بهترین ها با توجه به رشته های مورد علاقه‌ی داوطلب

مرحله چهارم :

تسویه حساب مالی

مرحله پنجم :

ارائه لیست رشته های پیشنهادی و رشته محل های انتخاب رشته

مرحله ششم :

مشاوره و پشتیبانی رایگان برای ثبت اطلاعات در سایت سازمان سنجش

مزایای انتخاب رشته آنلاین :

از بهترین مزایای انتخاب رشته غیرحضوری میتوان حفظ سلامتی فرد و خانواده ، مصون ماندن از کرونا و صرفه جویی در وقت و هزینه فرد داوطلب اشاره کرد .

از دیگر مزایای آن کمتر شدن استرس داوطلب در مورد انتخاب رشته و پشتیبانی ثبت اطلاعات در سازمان سنجش اشاره کرد .

در واقع انتخاب رشته غیر حضوری کاملا مشابه حضوری است و حتی دقت و پیگیری در انتخاب رشته غیر حضوری بیشتر هم میباشد و بهترین راه انتخاب رشته کنکور ۹۹ با وجود کرونا به صورت آنلاین است .

در انتخاب رشته باید تمام پارامتر های یک انتخاب رشته درست ، رعایت شود ، حال اینکه عموما خود فرد نمیتواند انتخاب رشته را خودش طوری انجام دهد که تمام پارامتر های انتخاب درست را رعایت کند و در سالهای گذشته داوطلبان بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور برای انتخاب رشته ، به صورت حضوری به مشاوران تحصیلی مراجعه میکردند .

اما امسال یک تغییر این روند ایجاد شده آن هم غیر حضوری شدن انتخاب رشته است به این معنا که تمامی فرایند انتخاب رشته توسط مشاورین متخصص در زمینه انتخاب رشته انجام میشود اما خود فرد حضور ندارد و تمامی اطلاعاتش را در فرمی که گفته شد وارد میکند و بعد از طریق تماسی که مشاورین ما با داوطلب میگیرند فرآیند انتخاب ادامه میابد و در صورت داشتن سوال در زمینه انتخاب رشته و مشاوره با هماهنگی قبلی با کارشناسان ما میتوانید با مشاورین ما صحبت کرده و سوالات خود را رفع کنید .

برای برقراری ارتباط با کارشناسان ما و دریافت اطلاعات در زمینه انتخاب رشته و داشتن انتخاب رشته تخصصی با شماره تلفن ۰۲۱۴۴۵۱۱۰۵۳ تماس حاصل فرمائید .

13 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر نوشته ها